Sugar Baby Olmak? Sugar Baby Nasıl Olunur?

Sugar baby olmak ve sugar baby nasıl olunur hakkında detaylı bir bilginiz yok ise, bu makale sayesinde bilgi sahibi olabilirsiniz. Sugar baby ismi aslında lüks bir hayat yaşamak isteyen bayanlara verilen takma isimdir. Bildiğiniz üzere çoğu bayan aşk ve sevgiyi tercih etmeyip, birine bağlanmaktan ve evlilikten uzak, gezip eğlenmek ve hatta maddi ihtiyaçlarına yardımcı olacak bir ilişkiyi tercih etmektedir.

Fakat varlıklı bir insan, bu kadar çok fazla bayan arasından nasıl istediği kritere ulaşmayı sağlayabilir ki? İşte burada bayanlara takma ad olarak verilen sugar baby ismi devreye girmektedir. Yani varlıklı bir kişi kendisine bir arkadaş ararken acaba bu bayan bana eşlik edermi düşünmek yerine, sizin kendinize sugar baby demeniz sayesinde, işte aradığım kişi bu diyerek sizinle iletişime geçecektir. Çünkü biriyle vakit geçirmek ve arkadaşlık kurmak istediğinizde teklifte bulunacağınız çok kişi sizi tersleyebilir. Bu takma isimle ise toplumda kolayca arayışlara göre arkadaş bulmanız mümkündür.

sugar baby olmak? sugar baby nasıl olunur?


Seeking Dünya genelinde hizmet veren en büyük sugar partner platformudur. Türkiye üzerinde yeni faaliyete açılmış olup, Türkiye üzerinde yeni yaygınlaşmaya başlamıştır. Aslında Türkiye il sınırları içerisinde çok kişi tarafından bilinen bir konu olsa bile, tam anlamıyla duyulmamıştır. Seeking Turkey sitemiz üzerinde gerçek onaylı hesaplara sahip olan bayanlar, global ağ aramalarında gözükmektedir.

Yani şöyle özetlemek gerekirse;

Sitemize üye olduğunuz zaman ve gerçek onaylı bir sugar baby olduğunuz zaman, global seeking ağındaki tüm daddyler sizleri görebilmektedirler. Sitemizin amacı sadece Türkiye’de yeni yaygınlaşan bu arkadaş sistemine, Türk daddylerin zorluk çekmeden üye olmasını sağlamaktır. Bu sayede Türkiye’de daddy olsun yada olmasın farketmeksizin gerçek onaylı bir sugar baby iseniz, yurt dışındaki global seeking ağında profiliniz gözükecektir. Türkiye’ye tatile gelmek isteyen varlıklı daddyler ise global seeking üzerinden arama yaptıkları zaman, sizin profillerinizide göreceklerdir.

Yani sitemize üye olup daddy profili göremeseniz bile, gerçek onaylı olan sugar babyleri global ağda 1 milyon daddy görebilmektedir. Sitemiz bağlantı aracılığı ile çalışmakta olup kullanıcılara kolay bir erişim fırsatı sunmaktadır. Yakın zamanda ise Türkiye’de varlıklı daddy potansiyeline sahip olabilecek insanların bu sitemlere katılması ile beraber, sitemize üye olanlarıda görebileceksiniz.

Not : Seeking Turkey sitesi Dünyaca ünlü 10 site ile entegre olarak çalışmaktadır. Sitemizde bulunan sugar daddy ve sugar babyler ise sadece Türkiye il sınırları içerisinde yaşamaktadırlar. Fakat onaylı bir sugar baby iseniz, sitemizde sugar daddy olsun yada olmasın entegremizden dolayı diğer bağlantılı siteler üzerinde arama yapan bir sugar daddy, ülke seçimini Türkiye yaptığı zaman sizleri görebilmektedir. Yani onaylı sugar babyler, sitemizde bulunan Türk sugar daddyler haricinde yurt dışından tatile gelen zengin sugar daddyler ilede tanışabilmektedir.

Gerçek ve onaylı bir sugar baby olabilmek için, yüz yüze tanışmaya gitmeniz gerekmektedir. Bu sayede yurt dışından gelebilecek zengin daddyler profillerinizi görerek sizinle iletişime geçebilmektedirler. Bilgi için sitemizdeki @seeking hesabına mesaj atabilirsiniz.

Sugar Baby Nedir ve Nasıl Olunur?

Sadece Türkiye içerisinde sugar daddy’niz olsun isterseniz, profilinizi oluşturduktan sonra “Gerçek Profillere Önem Veriyoruz!” başlığı altındaki alımları uygulamanız yeterlidir. Onaylı bir sugar baby olmak ve global ağa açılmak için ise yukarıdaki not talimatlarını uygulayabilirsiniz.

Aslında sugar baby olmak istediğinize karar verdikten sonra, hayalinizde nasıl bir yaşam tarzı kurduğunuza göre ilerleyebilirsiniz. Yani isteğiniz ve hayalleriniz ne ise buna göre ilerlemeniz mantıklı olacaktır.

Şu şekilde örnek verelim;

Onaysız ve sade Türkiye içinde babylik yaparak arkadaş bulduğunuzu varsayalım;

  • Kazandığı para birimine göre destek olabilir.
  • Türkiye il sınırlarında tatile gitme şansınız olur.
  • Okuyorsunuzdur maddi destek alabilme şansınız olur.
  • Yurt dışına tatile gitme şansınız olabilir.
  • Sürekli görüşebileceğiniz bir arkadaşınız olabilir.

Onaylı ve Dünya genelinde global ağda babylik yaparak arkadaş bulduğunuzu varsayalım,

  • Kazandığı para birimi yüksektir.
  • Dünya genelinde lüks tatillere gidebilirsiniz.
  • Türkiye sınırları içerisinde özel yat, villa, otel veya lüks mevkiilerde tatil yapabilir, eğlenebilirsiniz.
  • Yüksek miktarlarda maddi destek olabilirler.
  • Ev, araba alabilirler ve hatta yurt dışında okuma yada yaşama şansınız olabilir.

Basitçe yukarıdaki gibi madde ile özetlemek gerekirse onaylının geleceği daha parlaktır.

Babylik hakkında bilgi sahibi olanlar genelde zaten başkalarına anlatmazlar. Çünkü pastadaki payı azaltarak var olan daddylerin başka kişilere gitmesini istemezler. Sosyal medya ortamında gördüğünüz ve sürekli çalışmadan lüks hayat yaşayan bayanların çoğunluğu sugar babylik yaparak bu hayatlara sahip olmaktadır. Ülkemizde yeni yaygınlanmaya başlasa bile yurt dışında yaşam tarzı olarak adlandırılmaktadır. Yurt dışında özel toplanma mekanlarından tutun, babylerin okuduğu kaliteli üniversitelere kadar mevcuttur. Arkadaşlık arayan bu kişiler bu mekanlar ve okullardan kolay bir şekilde bile arkadaşlık bulabilmektedir.

Ülkemizde babylik yaparak çok lüks hayat yaşayan insanlar mevcut olup, milyon dolarlık evlere ve arabalara sahiptirler. Türkiyede bu durum %10’luk bir kesim olsa bile, yurt dışında bu oran %90’dır. Zamanla insanların öğrenerek bu arkadaşlık sistemine başlamaları ile beraber bu sayı ülkemizde artacaktır.

Youtube üzerinden sugar daddy veya sugar baby yazarak zaten yurt dışındaki insanların ne kadar lüks hayat yaşadıklarını sizlerde görebilirsiniz. Sugar babylik bir yaşam tarzı olup kişilerin kendi kararları doğrultusunda oluşmaktadır. Yani aslında her bayan hayatında sugar baby lakabına ulaşmış fakat bunu farkedememiş olabilir.

Eşiniz ve aileniz haricinde, eğer ki sevgiliniz tarafından eğlenme, gezme, tatil, yeme ve içme vb. masraflarınız karşılanıyorsa zaten sugar babylik yapıyorsunuz demektir. Bu duruma verilen lakab zaten bu olmakla beraber basitçe bu şekilde özetleyebiliriz.

Daha yeni Daha eski