Sugar Daddy Nedir?

Sugar daddy nedir diye merak ediyorsanız, size kısaca sponsorlu ilişki sistemi diyebiliriz. Sponsorlu ilişki sistemi ise, kişilerin arasında duygusal bir bağ olmadan, tamamen maddiyata bağlı tanışıp birlikte arkadaşlık kurmalarıdır.

İnsanlar çoğu zaman aşk ve sevgi aramak yerine, yalnızlıklarına eşlik edecek partnerler aramaktadırlar. Yani örnek vermek gerekirsek; yeni bir ilişkiden çıktınız veya biriyle sevgili olmayı uzun süre düşünmüyorsunuz. Fakat gezmek ve eğlenmek istiyor ama maddi durumunuz çok iyi değil. Yalnızlığınıza eşlik edecek kısa süreli veya uzun süre sugar partner bularak, bu tarz maddi kısımları onun halletmesine bırakabilirsiniz.

Her sugar partner aynı maddi varlığa sahip olmasa bile, genelde gezip eğlenebilirken tüm maddi sorunları halledebilmektedir. Zaten normal şartlarda bir sevgiliniz bile olsa, bu tarz yaptığınız etkinliklerde maddi yönetim kısmını sevgiliniz halletmektedir. Bu doğrultuda sugar partnerliğin sevgiliden farklı bir durumu yoktur. Çoğu bayanın uzun süreli birlikteliğin ardından, sugar partneri ile evlendiğini bile görebilirsiniz.

sugar daddy nedir


Sugar daddy ismi maddi açıdan sorunu olmayan zengin erkeklere verilen bir lakaptır. Bu sayede gezmek, eğlenmek, alışveriş yapmak, lüks hayat yaşamak isteyen bayanlar maddi açıdan kendilerine yardımcı olacak erkek partner ararken, bu isimde arayışa girmektedirler.

Sugar partnerlik sistemleri yurt dışında çok yaygın olmakla beraber, lüks yaşam tarzı arayan bayanların gözdesi konumundadır. Özel kulüplerden üniversitelere kadar yaygın olan sugar partnerlik sistemi sayesinde, daddy bulmak isteyen bayanlar kolay bir şekilde aradıklarını bulabilmektedirler. Sugar baby ise bu yaşam tarzlarına sahip olmak isteyen bayanlara verilen lakaptır.

Herkesin hayali zengin sevgili bulmak ve beraber lüks yaşamaktır. Fakat dışarıda zengin sevgili arıyorum diyemezsiniz. Yada internet ortamında zengin sevgili arıyorum diyemezsiniz. Çünkü zengin bir insan dışarıda veya internet aramalarında, ben zengin sevgili arayan kız arıyorum diye arama yapamaz.

veya sosyal medya ortamlarında LGBT arkadaşlık sayfalarına bakarsınız. Hatta sosyal medya profilinize LGBT yazanlar veya renkli bayrağını koyanlar mevcut. Bu sayede o kişilerin ne tarz bir ilişki sistemi aradıklarını anlayabilirsiniz. Sugar partnerlik ilişki sistemi de bu şekildedir. Eğer zengin bir partner veya sizinle arkadaşlık kuracak bir bayan arıyorsanız, sugar lakaplarını kullandığınızda bu arayışta olanlar sizlere ulaşacaktır.

Dünya genelinde çoğu ünlü ve fenomenin bu partnerlik sistemini kullanmakta olup, zaten yaşantılarından ve sevgili durumlarından bunu anlamanız çok basittir. Sadece daha önce sugar partnerlik sistemini hiç duymayan biri iseniz, bu lakapları kullanmak yerine, genç yaşta kendinden olgun veya genç sevgilisi var diyebilirsiniz.

Sugar Daddy Ne Demek?

Sugar daddy ne demek diye arama yapıp en çok yanlış bilinen şey ise es***luk gibi aynı denmesidir. Aslında alakası olmayan bir benzetme olup, çoğu insanın kötü amaçla bu sistemleri kullanmasından dolayı bu algı oluşmaktadır. Es***luk yapan biri sadece para için ilişki bulur ve gün içinde birden fazla kişi ile takılabilir.

Fakat sugar partnerlikte, bulmuş olduğunuz bir partner ile uzun süreli arkadaşlık kurabilir ve hatta evlenen insanlar bile olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden internette duyduğunuz veya başkalarından duyduğunuz bu yanlış söylenişi dikkate almayınız. Lüks bir yaşam tarzına sahip olmak isteyen veya sahip olan her bayanın bir tane sugar daddy'si bulunmaktadır.

Sugar Daddy Nedir?

Sugar daddy nedir diye devam ederken en çok sorulan sorulardan birini yanıtlayalım. Yaşlı insanlarla mı sevgili oluyoruz diyen çok fazla bayan mevcut. Hayır tabi ki de bu tamamen sizin arayışınıza göre değişmektedir.

Genelde sugar daddy nedir diye yaptığınız aramalarda size daddy partnerin tamamının yaşlı olduğu söylenmektedir. Aslında maddi durumu iyi genç, olgun ve yaşlı insanlar mevcuttur. Fakat genelde baby olmak isteyen bayanlar, olgun ve yaşlı insanların gençlere göre daha varlıklı olup, daha fazla lüks hayat yaşatarak, daha uzun süre beraber oldukları için, gençleri çok tercih etmemesinden dolayı olgun erkekler daha çok ön plana çıkmıştır. Bu tercihlerden dolayı ise akıllarda hep daddy adaylarının yaşlı olduğu kalmaktadır.

Ülkemizde çok bilinmesine rağmen rahat bir şekilde sugar daddy arayamayan bayanlar genelde arkadaşlık siteleri üzerinden aramaktadırlar. Günlük yaşantı ve sosyal hayatlarında daddy bulabilen bayanlar ise arkadaş çevresi veya takıldıkları mekanlar sayesinde bulmaktadırlar.

Sugar partner arayan bayanların en çok yaptıkları şey ise, sanal arayışlarda bulunmasıdır. Zengin ve maddi yönden hiçbir insan sanal bir arayışa girmez. Bu tarz sanal arayışlarda bulunmak istiyorsanız, muhtemelen bu arkadaşlık sistemini bilmeyen biri ancak size karşılık verecektir. Her sistemi amacına göre kullanmak gerekir. Bu yüzden sanal bir arayış içinde iseniz görüntülü sohbet sitelerinden arkadaşlık kurmanız sizin için daha iyi olacaktır.

Ücretsiz bir şekilde hemen sugar partner bulmak için aşağıdaki site üzerinden üye olabilirsiniz.

https://seekingturkey.com/

Daha yeni Daha eski