Elit Sugar Baby Nasıl Olunur?

Elit sugar baby nasıl olunur diye merak eden çok fazla bayan mevcut. Elit olmak aslında sizleri normal üyelerden farklı olmanızı sağlamaktadır. Bu sayede normal insanların arayışları düşük ve orta seviye olurken, elitlerin arayışları orta ve üst seviye olmaktadır. Tek bir sistem üzerinde hem elit üyeler, hem normal üyeler bulunmaktadır. Fakat elit olduğunuz zaman tüm Dünya geneline açılarak daha zengin insanlara ulaşmanız mümkün olmaktadır. Sistem ücretsiz olup herkesin kolay bir şekilde üye olabildiği gibi, Elit olmak ücretli değil onay gerektiren bir işlemdir.

Elit Sugar Baby Nasıl Olunur


Peki Seeking Turkey elit üyesi olarak ne gibi farklılıklar ve özelliklere sahip oluyorsunuz?

Bunları şu şekilde listeleyebiliriz;

1 - Normal Üyeler

  • Sisteme ücretsiz üye olabilirler.
  • Sadece sistem üzerindeki üyeler ile iletişime geçebilir.
  • Sugar babyler'e her türlü maddi imkan teklif edilebilir. (Az veya Çok)
  • Kaliteli veya kalitesiz sistem içi herkese ulaşmanız mümkündür. Aynı zamanda yalancı veya gerçek insanlar olabilir. Bunları siz ayırt etmelisiniz.

2 - Elit Üyeler
  • Sisteme ücretsiz üye olabilirler.
  • Sistem üzerindeki üyeler ile iletişime geçebilirler ve sistem üzerinde bulunmayan elit üyeler ile iletişime geçebilirler. Sistemin alt yapısı Seeking, RichMeetBeautifullMillionairematch ve halka açık olmayan çok zengin daddylerin kullandığı özel sistemlere bağlıdır. Bu sayede yurt içi veya yurt dışında bulunan zengin elit sugar daddy'ler, arama kriterlerinde Türkiye'yi seçerek, Türkiye' il sınırlarındaki elit sugar baby'lere ulaşabilmektedirler.
  • Onaylı mavi tikli elit kullanıcı olursunuz. Bu üyeler gerçek ve yüz yüze görüşülerek alındığı için tamamen gerçek ve sugar partnerlerdir.
  • Milyoner insanlara veya site içindeki normal üyelere ulaşmanız mümkündür.
  • Elit üyelere özel avantajlar.
  • ve daha çok fazla özellik......

Seeking Turkey halka açık olduğu gibi eğer sadece normal üye olursanız yukarıda yazan bilgilere göre çok zengin insanlara ulaşmanız mümkün değildir. Sisteme normal üye olan sugar daddy'ler arasında varlıklı insanlar olduğu gibi, bunları siz tanışarak anlayabilirsiniz. Aynı şekilde sugar baby'ler içinde bu durum geçerlidir.

Sistem üzerinde elit üye olmadan çok vakit ve zaman geçirerek aylık 5.000-10.000 TL üzerinde maddi destek alan bayanlarda mevcuttur. Fakat daha çok kaliteli ve zengin insanlara ulaşmak için elit üye olan sugar baby'lerde mevcuttur. 

Çoğu insanlar sisteme üye olup kişilerin tiplerine göre yargılamakta olup bu durum yanlıştır. İnsanlar maddi varlıklarını kullanarak arkadaşlık etmek istediği bir sistemde kişinin tipi değil, size sunmuş olduğu maddi destek önemlidir.

Yukarıda yazan bilgiler doğrultusunda kısa bir özet geçmek gerekirse, sugar baby olmak sabır işidir. İnsanlar ile diyalog haline geçerek sizlere sunacakları maddi imkanları öğrenmeniz gereklidir.

Elit sugar baby olarak hem eğitim alıyor, ayriyeten nasıl sugar baby olabileceğinizin ve daddy'ler ile iletişim kurmanın en ince detayına kadar öğreniyorsunuz. Gerçek bir sugar baby olmak kulaktan duyulan bilgilerle değil eğitim ile olur.

Elit sugar baby olmak için aşağıdaki adresten web sitesine üye olarak, profil kısmında site altında bulunan "Bize Ulaşın" kısmından iletişime geçebilirsiniz.

Daha yeni Daha eski